Amerykańska wiki o filmie american pie

Amerykański film komediowy „American Pie” to kultowy obraz, który zdobył szerokie uznanie wśród widzów. Wiele informacji i faktów związanych z tą serią filmów znajduje się na popularnych stronach internetowych, w tym na wielu wiki, które są dostępne online. Jednakże, nasza strona internetowa stara się być wiodącym źródłem informacji na temat serii filmowej „American Pie”. Oferujemy wyczerpujące dane, krótkie opisy postaci, fabułę, ciekawostki, i wiele więcej, aby zapewnić kompleksowe zrozumienie dla fanów i osób zainteresowanych tą klasyczną serią filmową.

Historia american pie

Film „American Pie” zadebiutował w roku 1999, reżyserią zajął się Paul Weitz. Opowiada on historię grupy przyjaciół z liceum, którzy postanawiają stracić dziewictwo przed ukończeniem szkoły średniej. Film odniósł duży sukces komercyjny, co zaowocowało powstaniem wielu sekweli i spin-offów.

Postacie

W serii „American Pie” występuje wiele charakterystycznych postaci, takich jak Jim Levenstein, Oz Ostreicher, Kevin Myers, Finch, oraz Stifler. Każda postać ma swoje własne cechy i historię, które przyczyniły się do popularności filmów.

Fabuła

Fabuła filmów „American Pie” koncentruje się głównie na przygodach grupy przyjaciół, ich relacjach, próbach zdobycia doświadczenia w życiu miłosnym i osobistym rozwoju. Humorystyczne sytuacje oraz różnorodne perypetie stanowią kluczowy element serii.

Ciekawostki

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawostek związanych z produkcją filmową, kulisy powstawania poszczególnych scen, anegdoty z planu zdjęciowego, oraz informacje o ewolucji postaci i historii serii „American Pie”.

Wiki american pie

Nasza wiki na temat „American Pie” zawiera bogatą treść, która może zaspokoić ciekawość każdego fana tej serii filmowej. Dokładamy starań, aby dostarczyć czytelnikom jak najwięcej wartościowych informacji na temat filmów, ich twórców i bohaterów.

Zapraszamy do naszej wiki!

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów serii „American Pie” oraz osoby zainteresowane tą klasyczną komedią do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje, ciekawostki oraz wiele więcej związane z tą kultową serią filmową.

Faqs

Jak długo trwa film „american pie”?

Czas trwania każdego z filmów „American Pie” waha się średnio od 95 do 130 minut, w zależności od części.

Ile filmów z serii „american pie” zostało wyprodukowanych?

Do tej pory powstało kilkanaście filmów związanych z serią „American Pie”, obejmujących sequele, spin-offy i filmy telewizyjne.

Kto jest głównym bohaterem w filmie „american pie”?

Nie ma jednego głównego bohatera w serii „American Pie”, ale historia skupia się na grupie przyjaciół z liceum, w tym m.in. Jimie, Ozie, Kevinie i Stiflerze.

Zobacz także:

Photo of author

Kamil

Dodaj komentarz